czekolady
herbaty
kawy
oleje spożywcze
produkty zdrowotne
przyprawy
to i owo
LIŚĆ LAUROWY MIELONY 100g

Napary z liści wawrzynu poprawiają krążenie krwi, działają żółciopędnie, chronią wątrobę, wspomagają układ nerwowy. Pomagają przyswoić niezbędne do życia składniki pokarmowe, zapobiegają rozmnażaniu się bakterii i grzybów chorobotwórczych. Olejek laurowy lub napar dodany do kąpieli działa odprężająco i pobudzająco, jednocześnie poprawia .

W przemyśle farmaceutycznym z liści laurowych produkuje się maści i esencje, które mają zastosowanie w bólach reumatycznych i niektórych chorobach skóry. Dodawane są też do medykamentów na kaszel.

Odpowiednia kuracja z zastosowaniem liści laurowych pomaga usunąć toksyny z organizmu. Napar z liści laurowych mielonych ma jeszcze jedną, niewątpliwie wspaniałą zaletę. Otóż odpowiednio sporządzonym naparem można oczyścić organizm z toksyn. Właściwości liści powodują, że zwiększa się wydalanie moczu i potu, a wraz z nimi niepotrzebne, szkodliwe związki. Codziennie zatruwamy się toksycznymi substancjami z przetworzonej żywności, zanieczyszczonym powietrzem i wodą nie najlepszej jakości. Nagromadzone toksyny powodują, że odczuwamy ciągłe zmęczenie, brak koncentracji, bóle stawów i mięśni, na dodatek pojawiają się problemy ze skórą.
Warto wówczas zastosować następującą kurację:
5 g liści laurowych, zalać 1 1/2 szklanki wrzątku. Gotować na małym ogniu przez 5 minut. Pozostawić pod przykryciem przez co najmniej 5 godzin, przecedzić i pić małymi porcjami w ciągu dnia. I tak przez kolejne 3 dni. Kurację można powtórzyć po tygodniu. Stosować aż do uzyskania poprawy samopoczucia.


Liść laurowy nadaje się do pieczenia, do zup, bigosu czy gulaszy. Nada potrawie aromatu i przyjmenego korzennego posmaku. Liść mielony jest silniejszy w posmaku. Jego atutem jestee nie trzeba usuwać go z potrawy tak jak liść w całości.

LIŚĆ LAUROWY MIELONY 100g -
Cena: 8.00 zł
Liczba sztuk:
Numer katalogowy: P031
Kontakt z nami
Adres e-mail:
Przepisz wynik działania:
15 dodać 5 i odjąć 7 =
Treść wiadomości:
Logowanie
Adres e-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasło | Rejestracja
Devilart: strony internetowe dla firm