czekolady
herbaty
kawy
oleje spożywcze
produkty zdrowotne
przyprawy
to i owo
PIEPRZ CYTRYNOWY ZE STARTĄ SKÓRKĄ CYTRYNY 100g

Bardzo ważnym składnikiem Pieprzu jest piperyna ? to ona sprawia, że kichamy, ale też, że chudniemy! Naukowcy z Seulu przeprowadzili badania na Uniwersytecie Sejong, z których wynika, że piperyna ingeruje w działanie genów odpowiedzialnych za powstawanie nowych komórek tłuszczowych. Ale uwaga ? pieprz działa tu dość przewrotnie, bo pobudza wydzielanie soków trawiennych, co zwiększa apetyt. Dzięki piperynie zawartej w czarnych ziarenkach lepiej też wchłaniamy z pokarmu witaminy z grupy B, selen i beta-karoten.

Pieprz łagodzi wzdęcia, dezynfekuje drogi moczowe, pomaga zwalczyć stany zapalne (np. przyzębia), a nawet redukuje odczuwanie bólu. Naukowcy odkryli, że pieprz zwiększa działanie chemioterapii, niszcząc komórki nowotworowe.

Pieprz cytrynowy to inaczej piperz czarny z dodatkiem startej skórki z cytryny. Czasami zdarza się, że do pieprzu cytrynowego dodają kurkumy i kwasku cytrynowego. Nie jest to wskazane gdyż te dwa składniki (kurkuma i kwasek cytrynowy) mogą całkowicie zmienić smak potrawy. Piperz cytrynowy, który proponujemy ma tylko startą skórkę z cytryny dlatego idealnie nadaje się do ryby, sałatek, zupy cebulowej i serowej oraz do makaronów.

PIEPRZ CYTRYNOWY ZE STARTĄ SKÓRKĄ CYTRYNY 100g - PIEPRZ CYTRYNOWY ZE STARTĄ SKÓRKĄ CYTRYNY 100g -
Cena: 8.00 zł
Liczba sztuk:
Numer katalogowy: P029
Kontakt z nami
Adres e-mail:
Przepisz wynik działania:
19 dodać 10 i odjąć 2 =
Treść wiadomości:
Logowanie
Adres e-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasło | Rejestracja
Devilart: strony internetowe dla firm