czekolady
herbaty
kawy
oleje spożywcze
produkty zdrowotne
przyprawy
to i owo
HAWAJSKA KAWA KONA - KORZENNA MAUNA LOA 100g

Kawa Kona pochodzi z Hawajów. Należy do jednych z droższych kaw na świecie z powodu małej ilości uprawy jak i jej specyficzności co powoduje, że kawa ma wyjątkowy posmak. Wzięła swoją nazwę od miejsca uprawy, które rozciąga się w postaci 30 kilometrowego pasa plantacji wzdłuż stromych stoków wulkanu Mauna Loa w sztucznych zagłębieniach powstałych na skutek wydobycia lawy. Dzięki temu posmak tej kawy jest inny, bardziej wyrazisty i mocny. Poprzez dodanie do kawy przypraw korzennych takich jak cynamon, gałka muszkatołowa czy kardamon, kawa ma dodatkowo przyjemny aromatyczny, smak i zapach. Jednak żadnej przyprawy nie da się w pełni wyczuć. Po wypiciu kawy trudno jest stwierdzić czy w kawie jest gałka czy kardamon ? aromat samej kawy jest tak silny (zawiera w sobie dużą ilość kofeiny), że trudno stwierdzić poszczególne przyprawy korzenne. Dlatego ta kawa jest tak wyjątkowa, specyficzna i zarazem doskonała.

100 g / kraj pochodzenia Hawaje

Kawa pakowana jest po 100 g w folię spożywczą (kawę musiano nam przepakować z worka 25 kg). Dzięki zapakowaniu w folię kawa ma identyczny aromat i nie zmieniony smak jak zapakowana do zbiorczego worka. Dzięki transportowi lotniczemu kawa nie nasiąkła ?oceanem? (w kawach daje się wyczuć posmak transportoweania jej tygodniami po wodach słonych).

HAWAJSKA KAWA KONA - KORZENNA MAUNA LOA 100g - HAWAJSKA KAWA KONA - KORZENNA MAUNA LOA 100g - HAWAJSKA KAWA KONA - KORZENNA MAUNA LOA 100g -
Cena: 14.00 zł
Liczba sztuk:
Numer katalogowy: K024
Kontakt z nami
Adres e-mail:
Przepisz wynik działania:
11 dodać 2 i odjąć 4 =
Treść wiadomości:
Logowanie
Adres e-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasło | Rejestracja
Devilart: strony internetowe dla firm