czekolady
herbaty
kawy
oleje spożywcze
produkty zdrowotne
przyprawy
to i owo
OLEJ LNIANY EGIPSKI - OTYŁOŚĆ, DEPRESJA, ŁUSZCZYCA 250ml

 Czy wiesz, że ludzie mieszkający na Bliskim Wschodzie najmniej chorują na nowotwory ? Spowodowane jest to nie tylko innym, zdrowym odżywianiem wolnym od chemii, hormonów, pestycydów i modyfikacji genetycznej, ale codziennym spożywaniem posiłków w których skład wchodzą oleje surowe, a najczęściej spożywany to olej lniany. Olej lniany z Egiptu nie jest modyfikowany genetycznie i uprawiany jest niezmiennie od 5000 tysięcy lat w sposób naturalny w przybrzeżnym pasie Nilu, w zdrowym, niezanieczyszczonym środowisku, na odpowiednich glebach o dużej zawartości składników odżywczych. To właśnie z Egiptu pochodzi najczyściejszy olej lniany na świecie. Jeśli chcesz zachować młody wygląd skóry, nie chorować i posiadać naturalną odporność organizmu, odżywić komórki lub zwalczyć chorobę - przekonaj się do codziennego spożycia 10 ml oleju lnianego. 

Jeśli nie wierzysz zrób badania lekarskie. Następnie przez okres 2 tygodni codziennie rano spożyj 10 ml oleju lnianego i wykonaj ponowne badania. Przekonasz się po wynikach, że to działa, że olej wyleczył Twój organizm. 

Proponowany przez nas olej jest tłoczony na zimno i jest surowy nie filtrowany (filtracja podnosi temperaturę co powoduje wytrącanie się cennych składników odżywczych w tym Omega - 3).


WŁAŚCIWOŚCI :

Olej lniany zawiera do 90 % nienasyconych kwasów tłuszczowych, zwłaszcza omega-3. To właśnie one powodują powstanie prostaglandyny, substancji podobnej w działaniu do hormonów tkankowych, które z kolei regulują pracę układu krążenia, systemu immunologicznego, obniżają poziom cholesterolu i trój glicerydów czy powstrzymują agregacją płytek krwi. Wszystko to zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy i zawału serca. Olej lniany posiada wysoką ? ponad 50 % - i doskonałą proporcję zdrowych, nienasyconych kwasów omega-3 i omega-6. Ich niedobór w naszej diecie jest przyczyną wielu chorób, jak np.: problemy z układem krążenia. Ponadto, kwasy te zaliczane są do grupy Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT). Są to substancje, których organizm ludzki potrzebuje, a nie potrafi sam wyprodukować. Warto dodać, iż kwasy omega-3 stanowią aż 15 % budulca tkanki mózgowej. Niedobór NNKT prowadzić może aż do rozwoju chorób nowotworowych. Przez lekarzy zalecana proporcja między kwasami omega-6 i omega-3 waha się od 1:1 do 4:1. W dzisiejszej diecie wynosi ona nawet aż 50:1 na rzecz omega-6, co przyczynia się do rozwoju wielu chorób. Aby zmienić proporcje, należy spożywać produkty bogate w omega-3, jak łosoś czy właśnie olej lniany.


NA CO JEST OLEJ LNIANY :

Lista schorzeń, w których omega 3 pomaga jest niesamowita ! Dlaczego omega 3 pomagają w aż tak niesamowity sposób? To proste, współczesna dieta nie zawiera ich niemal w ogóle, za to ma gigantyczne ilości omega 6, przez co w zasadzie każdy kto odżywia się "normalnie" ma kompletnie zniszczony organizm. Efekty tego zniszczenia nazywane są "chorobami cywilizacyjnymi". Niemożliwe, że nie ma jednego lekarstwa na każdą chorobę? Jednego lekarstwa na każdą chorobę nie ma, ale niedobór jednego składnika w pokarmie może wywołać ich setki. Można powiedzieć, że "choroby cywilizacyjne" nie są w zasadzie chorobami sensu stricto, ale raczej OBJAWAMI. Objawami niedoboru omega 3. 

Olej lniany Egipski posiada bardzo dużo omega ? 3 ? ponad 58 % na 1 litr oleju. To bardzo dużo. Udowodniono, że pomaga w leczeniu następujących chorób i schorzeń :


nowotwory łagodne i złośliwe, 
2. miażdżyca, 
3. atak i zawał serca, 
4. arytmia
5. obtłuszczenie wątroby, 
6. astma oskrzelowa, 
7. problemy trawienne, 
8. wrzody żołądka, 
9. wady wzroku i słuchu,
10. choroba Alzheimera,
11. artretyzm,
12. problemy dermatologiczne,
13. schorzenia wieku starczego,

14. stwardnienie rozsiane,
15. reakcje autoimmunologiczne,
16. schorzenia woreczka żółciowego,
17. schorzenia prostaty,
18. cukrzyca, 
19. depresja, 
20. problemy z pamięcią. 

Jako odrębny 21 podpunkt należy wpisać leczenie i przeciwdziałanie otyłości. Wiele osób dziwi się jak olej, który zawiera sporo kalorii może pomóc w odchudzaniu ? Dzieje się tak dlatego ponieważ skład oleju lnianego wspomaga procesy trawienne, aktywizuje przemianę materii, oraz ją reguluje. Olej lniany pomaga przywrócić równowagę hormonalną i zmienione proporcje kwasów tłuszczowych w organizmie. Zawarta o oleju omega-3 może wspomagać redukcję tkanki tłuszczowej oraz hamować powstawanie nowej. Wpływa korzystnie na odtłuszczanie wątroby.

Spożywanie oleju lnianego może zapobiegać tworzeniu się kamieni żółciowych, a nawet powodować ich rozpuszczanie. Wzmacnia regeneruje i osłania błony śluzowe na całej długości układu pokarmowego i wydalniczego (hemoroidy).OLEJ LNIANY ZEWNĘTRZNIE :

Ze względu na swoje dobroczynne właściwości olej lniany bywa używany w leczniczym masażu skóry, odżywiając ją i nadając jej elastyczność. Niedobór NNKT jest związany z występowanie różnego rodzaju chorób skóry, w tym m.in. egzemy i łuszczycy. Polecany dla skór suchych z objawami łuszczenia, mało elastycznych, szorstkich. Kwasy omega-3 aktywizują procesy likwidujące zgubne skutki nadmiernej ekspozycji na promienie UV na komórki naskórka (suchość, akantoza). Udowodniono też, że bez kwasów omega-3 poddana działaniu czynników agresywnych (WR, mydło, warunki atmosferyczne, itd.) warstwa rogowa skóry nie jest w stanie utrzymać odpowiedniego stopnia nawilżenia. W przypadku skór tłustych odpowiedni procent kwasu alfa-linolenowego gwarantuje właściwą płynność łoju skórnego i jego równomierne rozprowadzanie na powierzchni naskórka. Nie dochodzi wówczas do zaczopowania ujść gruczołów łojowych i powstawania zaskórników. Lignany zawarte w oleju lnianym hamują aktywność 5-alfa-reduktazy, enzymu uczestniczącego w przekształcaniu testosteronu do dihydrotestosteronu, który powoduje łysienie u mężczyzn.

Kwasy tłuszczowe omega-3 mają fundamentalne znaczenie dla funkcjonowania naszego organizmu, stanowiąc między innymi budulec dla: 
- tkanki mózgowej,
- syntezy hormonów,
- każdej komórki organizmu.


Olej lniany doskonale wpływa również na potencje ! W krajach Bliskiego Wschodu stosuje się olej lniany w leczeniu impotencji.


JAK SPOŻYWAĆ ?

Codziennie rano do sałatki, do namaczania chleba, do płatków lub musli ewentualnie do pasty z sera lub ryby. Po południu do surówki, sałaty lub zupy. 

PAMIĘTAJ ! 
Oleju lnianego nie podgrzewa się, nie smaży sie na nim i nie gotuje.Musi być spożywany na zimno do posiłków

250ml

OLEJ LNIANY EGIPSKI - OTYŁOŚĆ, DEPRESJA, ŁUSZCZYCA 250ml -
Cena: 22.00 zł
produkt niedostępny
Numer katalogowy: OL5
Kontakt z nami
Adres e-mail:
Przepisz wynik działania:
17 dodać 1 i odjąć 9 =
Treść wiadomości:
Logowanie
Adres e-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasło | Rejestracja
Devilart: strony internetowe dla firm